TVŮJ SERVIS

V Centru Chodov mám svůj první obchod v Čechách. Protože vím, že nakupování spodního prádla je soukromá záležitost, mé prodejní asistentky se k Tobě budou chovat velmi citlivě a poskytnou Ti přesně tolik času a prostoru, kolik budeš potřebovat. Veškeré spodní prádlo, noční košilky nebo plavky si můžeš pohodlně vyzkoušet v prostorných a voňavých kabinkách, které jsou navíc vybaveny třemi druhy osvětlení. Přijď se přesvědčit, že nakupování spodního prádla může být příjemná záležitost.

 

PRODEJNA 

V obchodě, který jsem pro Tebe připravila, je tolik skvělých věcí k vyzkoušení. A teď nemám na mysli jen krásné prádlo a doplňky. K dispozici je Ti kompletní servis, který Ti padne stejně jako nové prádlo, a speciální kabinky. V nich si můžeš během zkoušení nastavit tři různá osvětlení: den, západ slunce a noc. To aby ses blýskla v tom nejlepším světle a zjistila, jak moc Ti to sluší. Těším se na setkání s Tebou.
Najdeš mě na adrese

CENTRUM CHODOV
Roztylská2321/19
148 00 Praha
Email: chodov@boux-avenue.cz
Telefon: 734 850 272
Mám otevřeno každý den od 9:00 do 21:00

 

JAK SE ZMĚŘIT


 

Také míváš při každém nákupu prádla pocit, že zoufalstvím vyletíš z kabinky i z kůže?

Díky Boux Avenue můžeš všechny starosti s výběrem hodit za hlavu. Ať už hledáš dokonalou podprsenku na party, romantické svatební prádlo, nebo si prostě jen nejsi jistá správnou velikostí podprsenky, mé asistentky Ti moc rády pomohou. Jsou to totiž rozené profesionálky a vše mají v oku. 

Měření a určení správné velikosti si můžeš vyzkoušet i v klidu doma. Stačí následovat pár jednoduchých triků. 

Boux Avenue rady a tipy
1. Nosím tu správnou velikost? Sleduj naše video a dozvíš se víc
2. Jak se jednoduše změřit doma? To zjistíš během chvilky
3. Boux slovníček plný užitečných pojmů 

Podprsenková přísaha 
Přísahám na všechny podprsenky světa, že uděláme maximum pro to, abys i Ty objevila tu správnou velikost, styl a materiál. Zkrátka ten správný kousek, který si zamiluješ na první pohled. Jsi to Ty a Tvůj dobrý pocit, na čem nejvíc záleží. 


 

Nejprve bych Tě ráda pozdravila za celý tým Boux Avenue. Jsme otevřeni jakýmkoli nápadům a budeme rádi za každou zpětnou vazbu.
Své dotazy, podněty a připomínky směřuj prosím na adresu tvoje@boux-avenue.cz

 Máš-li zájem stát se součástí mého týmu, napiš mi na jobs@boux-avenue.cz a nezapomeň připojit své jméno, adresu a CV.
Tuto adresu můžeš použít také v případě, že jsi bloggerka či youtuberka.